TOWARZYSKIE REGIONALNE ZAWODY JEŹDZIECKIE W SKOKACH PRZEZ PRZESZKODY

wpis w: ZAWODY |

W dniu 14.06.2014 odbyły się w KJ Lansada Towarzyskie i Regionalne Zawody Jeździeckie w Skokach przez Przeszkody. Dopisała zarówno pogoda (pomimo złowieszczej prognozy), jak i zawodnicy. Rozegrane zostało 5 konkursów w następujących klasach: mini LL, LL, L, P i N. 

W konkursie klasy mini LL – wystartowało 11 par. Konkurs został rozegrany jako konkurs dokładności. Pięć par ukończyło z zerowym wynikiem. 

W konkursie klasy LL było 35 przejazdów i konkurs został również rozegrany jako konkurs dokładności. Dziewięć par ukończyło z zerowym wynikiem. 

W konkursie klasy L było 38 przejazdów i był to również konkurs dokładności. W tym konkursie było osiem czystych przejazdów.
Największe emocje wzbudziły dwa ostatnie konkursy- klasa P i N.

Konkurs klasy P był konkursem dwufazowym. W tym konkursie wystartowało 25 par. Przy mocnym dopingu publiczności zwyciężył Patryk Modelewski (BPK) na koni U-Cofi, II miejsce zajęła Dominika Kiszkurno z ZKJ Przylep na klaczy Hollywood Star „W” i III miejsce- Katarzyna Bawłowicz z KS Cortina na koniu Diogenes BH.

W klasie N było 16 przejazdów i był to konkurs z rozgrywką. Pierwsze miejsce zajął  Marek Modelewski (BPK) na koniu Carte d’Or, II miejsce – Nina Wąsik z KS Cortina na koniu Alegoria i III miejsce – Włodzimierz Bortlisz z KS Centaurus na koniu Kasandra.

Gratulujemy wszystkim i zapraszamy na następne zawody!