RELACJA Z ZAWODÓW 29.08.2015

wpis w: AKTUALNOŚCI |

W dniu 29.08.2015 odbyły się w KJ Lansada Towarzyskie i Regionalne Zawody Jeździeckie w Skokach przez Przeszkody. Pogoda na koniec wakacji była jak na zamówienie i dopisali również zawodnicy i publiczność.

Rozegrane zostało 6 konkursów w następujących klasach: Mini LL,LL, L, P, N i C.
W konkursie klasy Mini LL dokładności wystartowało 7 par a konkurs ukończyły 4 pary – Marcel Modelewski z klubu Stajnia Modelewscy na Mazgaju, Włodzimierz Bortlisz z KS Centaurus na Elwisie, Alicja Maciejewska na Litworze oraz Wiktoria Marczak na El Querido.

W konkursie klasy LL było 28 przejazdów i konkurs został rozegrany jako konkurs z trafieniem w normę czasu. Pierwsze miejsce zajęła Magdalena Świstel z JKS Rafi Gorzów na koniu Summer Cruise II, drugie miejsce- Izabela Janiak z KJ Lansada na klaczy Briliance a trzecie miejsce- Zdzisław Kubisztal z Ranczo u Johna na koniu Dragon.

W konkursie klasy L było 40 przejazdów i był to konkurs dwufazowy. W tym konkursie pierwsze miejsce zajęła Maria Filipska na klaczy Eksplozja, II miejsce- Włodzimierz Bortlisz z KS Centaurus na koniu Rewers i III miejsce- Zdzisław Kubisztal z Ranczo u Johna na koniu Dragon.

Konkurs klasy P był rozegrany jako konkurs zwykły. W tym konkursie były 32 przejazdy. Zwyciężył Artur Moksiewicz z LUKS Nysa Gubin na Zando M, II miejsce zajęła Karolina Kuflińska z KJ Lansada na Grando i III miejsce- Olimpia Filipowska z klubu Stajnia Modelewscy na Goldice.

W klasie N było 26 przejazdów i był to konkurs z natychmiastową rozgrywką. Pierwsze miejsce zajął Oskar Murawski na klaczy She is a Lady, II miejsce – Daniel Wieliczko na Favera i III miejsce – Kinga Stańczak na Jantarze.

W najwyższym konkursie- klasie C były tylko 4 przejazdy. W tym konkursie również triumfował Oskar Murawski na Dollar du Alme, II miejsce zajęła Dominika Kiszkurno z ZKJ Przylep na klaczy Hollywood Star W i III miejsce- Patryk Modelewski z klubu Stajnia Modelewscy na Davinci.

Gratulujemy wszystkim i zapraszamy na następne zawody. Dziękujemy Adriannie Chmiel za przepiękną fotorelację.

wyniki klasa mini LL

wyniki klasa LL

wyniki klasa L

wyniki klasa P

wyniki klasa N

wyniki klasa C