Stowarzyszenie

Stowarzyszenie wyższej użyteczności „LANSADA” powstało wraz z Klubem Jeździeckim „Lansada” Milsko. Stowarzyszenie nie prowadzi działalności gospodarczej, ale wspiera rozwój rekreacji i turystyki w regionie województwa lubuskiego. Stowarzyszenie również organizuje imprezy integracyjne jak np. ognisko czy grill.
Aby zostać członkiem Stowarzyszenia należy wpłacić 100zl wpisowego, a następnie, co miesiąc płacić składki członkowskie w wysokości 5zl. Obowiązkiem członków Stowarzyszenia jest praca na jego rzecz i wspieranie oraz rozpowszechnianie jego działalności. Stowarzyszenie reprezentują również jeźdźcy biorąc udział w zawodach. Przystąpienie do Stowarzyszenia jest równoznaczne z przystąpieniem do KJ „Lansada”. Członkowie mają możliwość startowania we wszystkich zawodach regionalnych i ogólnopolskich w barwach KJ „Lansada”.

Na początku 2005 roku Stowarzyszenie Lansada uzyskało status Instytucji Pożytku Publicznego, co umożliwia wpłacanie 1 % podatku na konto Stowarzyszenia. Pieniądze, które Państwo wpłacicie zostaną przekazane na rozwój dzieci i pozwolą spełnić ich marzenia.
Zapraszamy!!!

Przekaż 1% na Stowarzyszenia Lansada!
Nazwa OPP: LANSADA
Numer KRS: 0000029658
(numer konta 48150018101218100351590000)