TOWARZYSKIE REGIONALNE ZAWODY JEŹDZIECKIE W SKOKACH PRZEZ PRZESZKODY

wpis w: ZAWODY |

W dniu 01.09.2012 odbyły się w KJ Lansada Regionalne Zawody Jeździeckie w Skokach przez Przeszkody. Pogoda dopisała i zawody przebiegały w sympatycznej atmosferze.

Rozegrane zostało 5 konkursów w następujących klasach: mini LL, LL, L, P i N. Pierwszy raz został rozegrany konkurs dla dzieci tj. klasa mini LL – wzięło w nim udział 6 par. Wszystkie dzieci pokonywały przeszkody odważnie mocno dopingowane przez publiczność. Do dekoracji wyjechały wszystkie pary, otrzymały pamiątkowe flots i nagrody rzeczowe.

W konkursie klasy LL wystartowało 13 par i było 5 czystych przejazdów. Pierwsze miejsce wylosowała Karolina Kamionka z ZKS Drzonków na koniu Madera, II miejsce – Marta Sawicka (BPK) na koniu Kwestor GB i III miejsce– Rafał Chreptowicz z KJ Lansada na koniu Asturia.

W konkursie klasy L było 26 przejazdów, w tym 8 czystych. Tu pierwsze miejsce wylosowała Weronika Tomczyk z KJ Kapriola na koniu Kastylia, II miejsce – Włodzimierz Bortlisz (BPK) na koniu Liga, III miejsce – Igor Zmaczyński z KS Cortina Kaczenice na koniu Day by Day.

Konkurs klasy P został rozegrany jako konkurs dwufazowy. W tym konkursie pary zawzięcie ze sobš walczyły – było 18 przejazdów i tylko 6 par jechało II fazę. Zwyciężył Marek Modelewski z ZKS Drzonków na koniu Karat Carte d’Or, II miejsce zajęła Anna Pacewicz na koniu Beauty Emotion i III miesjce ponownie Marek Modelewski na koniu Cafe au Lait.

W klasie N było 15 par i konkurs był z rozgrywkš. Tylko 3 konie zakwalifikowały się do rozgrywki a zwyciężył Marek Modelewski z ZKS Drzonków na koniu Karat Carte d’Or, II miejsce zajęła Karolina Kuflińska z KJ Lansada na koniu Adriatyk i III miejsce – Daniel Wieliczko (BPK) na koniu Baretta.