TOWARZYSKIE REGIONALNE ZAWODY JEŹDZIECKIE W SKOKACH PRZEZ PRZESZKODY

wpis w: ZAWODY |

W dniu 15.06.2013 odbyły się w KJ Lansada Regionalne Zawody Jeździeckie w Skokach przez Przeszkody. Pogoda była jak na zamówienie więc dopisali zawodnicy i publicznoœć. Dodatkowo po długiej przerwie rozegrany został konkurs Derby, który był mocno dopingowany przez publicznoœć.
Rozegrane zostało 5 konkursów w następujšcych klasach: mini LL, LL, L, P- Derby i N. 

W konkursie dla dzieci tj. klasa mini LL – wzięło udział 6 par. Wszystkie dzieci wykazały się odwagš i determinacjš w pokonywaniu toru przeszkód. Konkurs został rozegrany jako konkurs z trafieniem w normę czasu. Pierwsze miejsce zajęła Weronika Zawodna na klaczy Dziewoja, II miejsce – Maria Stelmaszyk na koniu Condor i III miejsce- Natalia Sawicka na koniu Litwor. 

W konkursie klasy LL wystartowały 22 pary i konkurs został również rozegrany jako konkurs z trafieniem w normę czasu. Pierwsze miejsce zajęła Agata Gil z JKS Gosthorze na koniu Intryga, II miejsce – Karolina Fitych z KJ Lansada na klaczy Bunia i III miejsce – również Agata Gil na koniu Tamerlan.

W konkursie klasy L było 39 przejazdów i był to konkurs zwykły więc liczył się najlepszy czas przejazdu. Tu pierwsze miejsce zajšł Patryk MOdelewski (BPK) na koniu Coffee, II miejsce- Gabriela Zapotoczna (BPK) na klaczy Elipsa i III miejsce- Beata Pakulska (ZKS Drzonków) na klaczy Chubbie.

Konkurs DERBY został rozegrany na poziomie konkursu klasy P. Był to bardzo emocjonujšcy konkurs i publicznoœć mocno dopingowała zawodników. Cieszymy się, że konkurs Derby wrócił do programu zawodów i mamy nadzieję, że na następne zawody zgłosi się więcej zawodników. W tym konkursie wystartowało 16 par. Zwyciężył Michał Knap z ZKS Drzonków na koniu General Grande, II i III miejsce zajšł Marek Modelewski (BPK) na koniu Karat Carte d’Or i Davinci.

W klasie N było 12 par i konkurs został rozegrany na zasadach konkursu zwykłego. Pierwsze miejsce zajęła Karolina Kuflińska z KJ Lansada na koniu Adriatyk, II miejsce – Dominika Kiszkurno z ZKJ Przylep na klaczy Holywood Star „W” i III miejsce – Marek Modelewski (BPK) na koniu Karat Carte d’Or.

Gratulujemy wszystkim i zapraszamy na następne zawody.