TOWARZYSKIE REGIONALNE ZAWODY JEŹDZIECKIE W SKOKACH PRZEZ PRZESZKODY

wpis w: ZAWODY |

W dniu 31.08.2013 odbyły się w KJ Lansada Regionalne Zawody Jeździeckie w Skokach przez Przeszkody. Była bardzo duża frekwencja a do tego przepiękna pogoda.

Rozegrane zostało 5 konkursów w następujšcych klasach: mini LL, LL, L, P i N.

W konkursie dla dzieci tj. klasa mini LL – wystartowały 2 pary. Konkurs został rozegrany jako konkurs z trafieniem w normę czasu. Pierwsze miejsce zajęła Julia Zagdańska na Mazgaju a II miejsce – Sandra Rogozińska na Bleku.

W konkursie klasy LL wystartowało 25 par i konkurs został również rozegrany jako konkurs z trafieniem w normę czasu. Pierwsze miejsce zajęła Karolina Fitych z KJ Lansada na klaczy Lucky, II miejsce – Agata Gil z JKS Gosthorze na klaczy Intryga i III miejsce – Milena Jarowicz z ZKJ Przylep na koniu Flink Star.

W konkursie klasy L było 46 przejazdów i był to konkurs również z trafieniem w normę czasu. Tu pierwsze miejsce zajęła Sandra Łukasik z ZKS Drzonków na koniu Pekin, II miejsce- Daniel Wieliczko (BPK) na klaczy Favera i III miejsce- Leszek Gramza z Agro Handel Œrem na La Marina L.

Konkurs klasy P został rozegrany na zasadach konkursu zwykłego. W tym konkursie wystartowało 37 par. Zwyciężył Łukasz Krajewski z Agro Handel Œrem na koniu Aberant, II miejsce zajšł Marek Modelewski (BPK) na koniu Karat Carte d’Or i III miejsce- Dominika Kiszkurno z ZKJ Przylep na klaczy Hollywood Star „W”.

W klasie N były 22 przejazdy i był to konkurs z rozgrywkš. Pierwsze miejsce zajšł  Leszek Gramza z Agro Handel Œrem na Cortas L, II miejsce – Daniel Wieliczko (BPK) na Gold Caretino i III miejsce – Marek Modelewski (BPK) na koniu Karat Cafe au Lait.

 

Gratulujemy wszystkim i zapraszamy na następne zawody