TOWARZYSKIE REGIONALNE ZAWODY JEŹDZIECKIE W SKOKACH PRZEZ PRZESZKODY

wpis w: ZAWODY |

W dniu 30.08.2014 odbyły się w KJ Lansada Towarzyskie i Regionalne Zawody Jeździeckie w Skokach przez Przeszkody. Początkowo pogoda nie była zachęcająca i wielu zawodników nie dotarło ale zostali najwytrwalsi i pokazało się również słońce. Rozegrane zostało 6 konkursów w następujących klasach: mini LL, LL, L, P, N i C.

W konkursie klasy mini LL – wystartowały tylko dwie dzielne amazonki. Konkurs został rozegrany jako konkurs dokładności. Obydwie ukończyły z zerowym wynikiem. W konkursie klasy LL było 6 przejazdów i konkurs został również rozegrany jako konkurs dokładności. Wszystkie pary ukończyły z wynikiem zerowym.

W konkursie klasy L było 15 przejazdów i był to konkurs dwufazowy. W tym konkursie pierwsze miejsce zajęła Karolina Kuflińska z KJ Lansada na Grando, II miejsce- Włodzimierz Bortlisz z KS Centaurus na klaczy Kasandra i III miejsce- Wiktoria Marczak (BPK) na Olinero.

Konkurs klasy P był również konkursem dwufazowym. W tym konkursie wystartowało 12 par. Przy mocnym dopingu publiczności zwyciężyła reprezentantka gospodarzy Karolina Kuflińska na Grando, II miejsce zajęła Katarzyna Kulpińska z SKJ Tradycja Siedlnica na klaczy Montana i III miejsce- Maria Filipska (BPK) na Kurtynia Havbek.

W klasie N było 11 przejazdów i był to konkurs zwykły. Pierwsze miejsce zajęła Katarzyna Kulpińska z SKJ Tradycja Siedlnica na klaczy Carrera, II miejsce – Karolina Kuflińska z KJ Lansada na Adriatyku i III miejsce – Włodzimierz Bortlisz z KS Centaurus na klaczy Kasandra.

W najwyższym konkursie – klasie C były tylko 4 przejazdy ale mamy nadzieję, że w przyszłości zgłosi się większa liczba zawodników. W tym konkursie zwyciężyła reprezentantka gospodarzy Karolina Kuflińska na Adriatyku, II miejsce zajęła Paulina Kopacz z LUKS Nysa Gubin na klaczy Intuicja i III miejsce- Marta Drzymała (BPK) na Bisou.

Gratulujemy wszystkim i zapraszamy na następne zawody!