TOWARZYSKIE REGIONALNE ZAWODY JEŹDZIECKIE W SKOKACH PRZEZ PRZESZKODY

TOWARZYSKIE REGIONALNE ZAWODY JEŹDZIECKIE W SKOKACH PRZEZ PRZESZKODY

wpis w: ZAWODY |

W dniu 30.05.2015 odbyły się w KJ Lansada Towarzyskie i Regionalne Zawody Jeździeckie w Skokach przez Przeszkody.
Rozegrane zostało 5 konkursów w następujących klasach: LL, L, P, N i C.

W konkursie klasy LL było 28 przejazdów i konkurs został rozegrany jako konkurs z trafieniem w normę czasu. Pierwsze i trzecie miejsce zajęła Maria Filipska kolejno na koniach Bajka i Vancouver a drugie miejsce- Karolina Kuflińska z KJ Lansada na klaczy Coco.
W konkursie klasy L było 35 przejazdów i był to konkurs dwufazowy. W tym konkursie pierwsze miejsce zajęła Wiktoria Mrugała z LUKS Nysa Gubin na koniu Madryt P, II miejsce- Włodzimierz Bortlisz z KS Centaurus na koniu Benefis i III miejsce- Katarzyna Kulpińska z SKJ Tradycja Siedlnica na klaczy Cantura M.
Konkurs klasy P był rozegrany jako konkurs zwykły. W tym konkursie było 26 przejazdów. Zwyciężyła Katarzyna Kulpińska z SKJ Tradycja Siedlnica na klaczy Carrera, II miejsce zajął Patryk Modelewski ze Stajnia Modelewscy na U-Coffee i III miejsce- Nina Wąsik z KS Cortina Kaczenice na Alegoria.
W klasie N było 18 przejazdów i był to konkurs z natychmiastową rozgrywką. Pierwsze miejsce zajął Patryk Modelewski ze Stajnia Modelewscy na U-Coffee, II miejsce – Krzysztof Tarasek z SKJ Czahary Pogorzelica na Grando i III miejsce – Wiktoria Mrugała z LUKS Nysa Gubin na Digisport Corada.
W najwyższym konkursie – klasie C były tylko 4 przejazdy ale mamy nadzieję, że w przyszłości zgłosi się większa liczba zawodników. W tym konkursie zwyciężył Piotr Kaliszuk z ZKJ Przylep na Con Juan, II miejsce zajęła Paulina Kopacz z LUKS Nysa Gubin na klaczy Intuicja i III miejsce- Krzysztof Tarasek z SKJ Czahary Pogorzelica na Grando.

Gratulujemy wszystkim i zapraszamy na następne zawody 